Останнім часом світлодіодні світильники для стелі Армстронг стали дуже популярні. Їх використовують для загального освітлення або для того, щоб акцентувати увагу на якійсь зоні. Провідні світові дизайнери інтер’єру все частіше вписують світлодіодні світильники для стелі армстронгу у свої проекти, тому що їх функціональні особливості дозволяють досягти високого результату.

Особливості та сфери застосування

Світильники отримали назву завдяки стелям Армстронг, яким дала назву однойменна компанія, яка першою запропонувала на російському ринку таку продукцію. Найчастіше стельові світильники монтуються саме в ці стелі.

Світлодіодні світильники для стелі армстронг

Вони мають стандартний корпус (комірка у формі квадрата), незалежно від типу лампи, що спрощує їх встановлення та монтаж. Вставляється екран, що відбиває світло, і саме джерело світла (лампа). Виводи електричного дроту та кріплення знаходяться з боків. Вони вставляють замість квадратної стельової плити (панелі) без використання додаткових пристроїв. Так світильники виконують функцію логічного продовження цього стелі.

Світлодіодні світильники типу «армстронг» є високоефективними варіантами тривалого стельового освітлення в житлових будинках великої площі, цехах заводів і фабрик, в ангарах та конференц-залах, у будівлях вокзалів та аеропортів, у спортзалах та торгових майданчиках.

Сучасні дизайнери рекомендують як освітлювальні прилади для промислових приміщень і громадських будівель використовувати світильники типу «армстронг», оскільки вони можуть забезпечити максимальне енергозбереження при тривалому функціонуванні.

Світильники армстронгу незамінні в офісному освітленні, тому що інші варіанти не дають такого якісного освітлення.

Встановлення світлодіодних світильників такого типу можливе не у всіх приміщеннях, оскільки Необхідно брати до уваги їх своєрідне «холодне світло». У великій ванній кімнаті чи коридорі це освітлення буде доречним, а для кухні та дитячої його використовувати не рекомендується. У разі їх монтажу в житловому приміщенні можлива їх установка не тільки в стелю армстронг, а й у стельові рейкові конструкції.

Незважаючи на однотипний дизайн, всі моделі виглядають органічно, адже їхнє основне призначення не стильний декор, а висока функціональність.

Світлодіодні світильники армстронг

Основні характеристики

Схема пристрою:

 • корпус, на який кріпляться складники;
 • електричні дроти з послідовним або паралельним з’єднанням та підключенням до джерела струму через трансформатор;
 • електронна або електромеханічна ПАР;
 • джерело світла (світлодіодна або люмінесцентна лампа);
 • пластиковий чи скляний плафон;
 • відбивач з радіатором, що забезпечує тепловідведення.

Ці вироби відрізняються відмінними технічними характеристиками. Більшість їх містять не один світлодіод, тому вони високоефективні і надійні. Досягти високого рівня освітлення дозволяє їх унікальний корпус правильної геометричної форми, його якісний пристрій дає можливість швидко встановлювати системи «армстронг» в стелю без зазорів.

При виготовленні освітлювальних приладів враховують відповідність параметрів конструкції стелі Армстронг (габаритам осередку). Їх важливими характеристиками є мінімальне енергоспоживання, зручність та практичність. Світильники довговічні, надійність роботи світлодіодів гарантують стабілізатори високоякісні. Якісні охолоджувальні радіатори та понижуючі трансформатори забезпечують їхню тривалу безперебійну роботу.

Основні характеристики світлодіодних світильників забезпечать ефективність їхнього безперебійного функціонування за умови, що висота стелі в приміщенні буде від 3 до 5 метрів.

Види світильників «армстронг»

Світильники «армстронг» з люмінесцентними лампами донедавна були найпопулярнішими, в перших моделях встановлювалася електромеханічна апаратура. Їхня робота може супроводжуватися пульсуючим світловим потоком і слабким мерехтінням, їх ККД – 65%. Вони нагрівають повітря та виділяють небезпечний ультрафіолет. Ці недоліки можуть негативно впливати на стан здоров’я людей, які тривалий час перебувають під їх впливом, тому їх установка в офісах небажана. Їх рекомендується використовувати у коридорах, побутових та підсобних приміщеннях.

Сучасні моделі оснащені електронною ПРА, що дозволяє їм бути більш довговічними та якісними. Економна пускорегулююча апаратура не дає збоїв у роботі, немає мерехтіння та відчуття тьмяності світла. Стандартний світильник складається із 4 ламп. Сучасні моделі мають оригінальний та благородний дизайн.

Світильники «армстронг» зі світлодіодними лампами стають з кожним роком популярнішими. Вони складаються з комбінації декількох світлодіодних елементів (їх потужність залежить від того, скільки їх і якого вони типу) і забезпечує радіатор відведення тепла. У світильниках цього типу радіатор є високоефективним, що дозволяє лампам не знижувати свою світлосилу. Порівняно з попереднім варіантом у них яскравіше світло, більший термін експлуатації вони споживають менше електроенергії, тому їх купувати вигідніше, незважаючи на дорогу вартість.

LED світильник армстронг

Переваги та недоліки світильників «армстронг»

Основні переваги світильників «армстронг» у порівнянні з традиційними стельовими моделями:

 • мінімальний рівень енергоспоживання;
 • тривалий період експлуатації (близько 11 років) дає можливість пристрою самоокупитись не один раз за рахунок раціонального використання електрики;
 • високопродуктивне функціонування (яскравий рівномірний світловий потік без мерехтіння);
 • використання виробів безпечне для здоров’я людини (вони не містять ртуть та ін. небезпечні речовини, не випромінюють ультрафіолет, небезпечний для шкіри тощо);
 • не потребують особливої ​​утилізації;
 • під час їхньої безперервної роботи немає сторонніх звуків та зміни інтенсивності світлового потоку;
 • прилади не впливають на температуру повітря, вона залишається незмінною;
 • їхня робота не викликає електромагнітні перешкоди;
 • у них немає ПАР, а ККД їхньої роботи – 95%.

У світлодіодних світильниках «армстронг», як і в будь-яких інших освітлювальних приладах, є недоліки, такі ж, як і їхні аналоги:

 • їхня вартість на порядок вища, ніж у люмінесцентних приладів;
 • “холодне світло” створює не дуже комфортну атмосферу;
 • дешеві варіанти ефективні лише протягом 3-4 років.

Світильники «Армстронг» – економне рішення для освітлення великих площ. У разі потреби можливий їхній швидкий та простий демонтаж. Зі збільшенням терміну експлуатації виробу воно не втрачає своїх початкових якостей, і дизайн його не змінюється. Позитивні властивості цього освітлення сповна компенсують витрати з його купівлю. Тому, вибираючи тип виробу під стелю «армстронг», потрібно вивчити технічні характеристики світильників або дізнатися рекомендації фахівців. Тільки в такому разі освітлення буде грамотним, надійним та результативним.

Світильники «армстронг» – простота та надійність

У статті розповідається про характеристики та особливості світлодіодних світильників армстронг, які у цього виду освітлення є позитивні та негативні сторони, а також як їх використовувати для отримання максимального ефекту. Практичний, надійний, естетичний вигляд освітлення незамінний у конференц-залах, бізнес-центрах та інших великих приміщеннях, що вимагають тривалого освітлення. Велика кількість переваг і відсутність недоліків дають можливість добре організувати за допомогою освітлення в будинку, офісі, на підприємстві.

Світлодіодні світильники для стелі армстронг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.