Хочете зробити ваш заміський будинок святковим, а двір романтичним у вечірній час? Тоді прикрасьте прибудинкова ділянка гірляндами. Однак вибір чудових вогників не так-то простий, в магазинах вони представлені величезним асортиментом, але не варто хапатися за перші сподобалися. Гірлянди повинні бути не тільки красивими, але і безпечними, а також придатними для вуличного освітлення. Такими є світлодіодні гірлянди для вулиці.

Види

Вулична гірлянда розвішується на відкритому повітрі, тому обов’язково повинна бути вологозахищеній, інакше проблем не уникнути. Всі перераховані нижче види мають спеціальний захист від попадання всередину води, що запобіжить перегорання лампочок і замикання електрики.
Світлодіодні гірлянди для вулиці

Універсальна лінійна

Це звичайний провід з розміщеними на ньому в певній послідовності невеликими лампочками (втім, вони можуть бути і досить великими). Універсальна лінійна світлодіодна гірлянда для вулиці є аналогом звичайного варіанта святкового освітлення для дому.

На упаковці лінійної гірлянди ви побачите напис «String Light LED».

Використовуються однотонні або різнокольорові LED лампочки. Довжина гірлянди може бути від 5 до 20 м. Є у продажу вуличні гірлянди, які можна з’єднати в одне суцільне довге прикраса, щоб не плутатися з довжелезним проводом, виробники придумали ось такий ось вельми зручний спосіб. При з’єднанні декількох гірлянд управління буде виходити від одного контролера.

Такі вуличні гірлянди тому і називаються універсальними, що застосовувати їх можна дуже по-різному: стіни будівель, огорожі, вуличні стовпи. Наприклад, на стовбурах дерев відмінно виглядатимуть спеціальні Clip Light LED.
Светодиодные гирлянды для улицы

Завіса (штора)

Світлодіодна гірлянда представлена ​​горизонтальним кабелем і відходять від нього вниз проводами з різнокольоровими або однотонними лампами. Таким чином, ми отримуємо ніби він світиться завісу. Класична ширина «штори» становить 2 м, а довжина проводу з лампочками – 1,9-9 м. Це дає величезний розкид для дизайнерських рішень, наприклад, таку гірлянду можна повісити на всю глуху стіну будинку. Як і прикраси попереднього типу, завіси можна з’єднувати. Можна зробити одне велике миготливе прикраса не більше ніж з 10 звичайних гірлянд даного виду.

Особливо красивими і незвичайними є гірлянди, у яких загоряння лампочок послідовне зверху вниз, що створює ефект крапель води. Такі світильники отримали назву світловий дощ або водоспад.

Компанією Delux були створені гірлянди під назвою Bunch, вони складені таким чином, що до одного горизонтального кабелю можна підключати окремо різну кількість вертикальних проводів. А замість лампочок на цих проводах розміщені як би зібрані в пучки світлодіоди, що нагадують великі сніжинки.

Гірлянда-завісу застосовується для прикраси вітрин магазинів і торгових центрів, стін будівель, вікон.

Бахрома

Ще одна назва – мінізанавес, так як такі гірлянди дуже схожі на попередній варіант. Їх основна відмінність полягає в тому, що тут проводки, що відходять від кабелю, мають різну довжину. За рахунок цього гірлянда виглядає дуже незвично, може мати абсолютно різний вигляд. Інша її назва – Icicl e Light LED.

Довжина вертикальних ниток може бути від 0,2 м до 1 м. Бувають як одноколірні, так і мультиколор. У деяких моделях контролер дозволяє вогників «бігати» по гірлянді, блимати, «падати» вниз, за ​​рахунок чого досягається неймовірна краса.

Гірлянди, іменовані бахромою, теж можна з’єднати в суцільну конструкцію, одна така конструкція може складатися максимум з 20 гірлянд.
Светодиодные гирлянды для улицы

Сітка

Такий варіант вуличного освітлення являє собою сітку з проводів, на перетині яких розташовані світлодіодні лампочки. Їх таких сіток можна зробити дуже велике світиться прикраса, так як в одну суцільну конструкцію можна з’єднати до 20 сіток. Ці гірлянди вкрай зручно використовувати для прикраси дахів будівель або великих вітрин.

Дюралайт

Даний вид святкового освітлення – це фактично світяться дроти. Ними досить часто обмотують дерева в місті. Усередині цих проводів знаходиться ланцюг з світлодіодів одного або різних кольорів. Для створення таких гірлянд використовують дроти діаметром 13-16 мм. Відстань між внутрішніми лампочками може становити від 1,25 мм до 2,77 см. Дюралайт – гірлянди, краще за всіх інших захищені від попадання вологи, тому в місті найчастіше можна зустріти саме їх. Завдяки тому, що Дюралайт є гнучкими, з них роблять різні фігури, які виглядають дуже красиво і святково. Таким гірлянди використовуються як для зовнішнього, так і для внутрішнього освітлення.
Светодиодные гирлянды для улицы

Світлодіодні скульптури

На сьогоднішній день ці скульптури є дуже популярними. Вона є тривимірне зображення тварин, ангелів, рослин або будь-яких інших фігур, створене з світлодіодних лампочок. Для створення такої краси використовують спеціальний каркас, який густо покривають світлодіодами. У денний час доби ці скульптури виглядають немов творіння з льоду, а вночі вони перетворюються в чарівні новорічні прикраси міста.

Технічні характеристики

Чому ж варто звернути увагу саме на світлодіодні гірлянди для вулиці? Розглянемо основні параметри, що дають їм перевагу перед конкурентними аналогами:

  • Світлодіодні лампи аботают довше ламп розжарювання в 4-5 разів.
  • Світлодіоди добре захищені від механічних пошкоджень, при падінні з такої гірляндою нічого не трапиться. Також гірлянди є морозостійкими.
  • Світло, яке випромінюють світлодіодні лампочки, є більш яскравим. За рахунок того, що лампи розжарювання в гірляндах Белс-Лайт більші, їх яскравість теж хороша.
  • Світлодіодні гірлянди легше аналогів. Це дозволяє повісити на одне місце (наприклад, новорічну ялинку або гілку дерева у дворі) набагато більше вогників.
  • Завдяки тому, що в LED гірляндах лампочки включаються не послідовно, а паралельно, то якщо з ладу вийде один з світлодіодів, всі інші будуть працювати.
  • Якщо для приміщення гірлянди, як правило, складаються зі стандартних світлодіодів невеликого розміру, то в вуличних прикрасах є лампочки у вигляді шишечок, сніжинок та інших фігурок, такими гірляндами здорово прикрашати різні об’єкти.

Що ж стосовно ступеня захисту гірлянди, то за стандартом він повинен бути не нижче ІР44, тут перша цифра позначає захищеність від проникнення частини, розміром від 1 мм, а друга – ізоляція від попадання вологи. В ідеалі варто вибирати гірлянди з захистом ІР65.

Не можна залишати поза увагою також матеріал ізоляції. Найдешевшим є ПВХ Пластифікат, у гірлянд з такою ізоляцією не найвищий термін служби. Про те, що при виготовленні новорічного вуличного прикраси було використано ПФХ, можна дізнатися по позначці V на упаковці. Краще віддати перевагу гірляндам з гумовою ізоляцією, вона позначається R (каучук) або N (неопрен).
Светодиодные гирлянды для улицы

Способи живлення вуличних гірлянд

Харчування гірлянд для зовнішнього застосування в основному походить від мережі. Стандартної розетки на 220 В буде цілком достатньо для злагодженої роботи прикраси.

А також є світлодіодні гірлянди, які живляться від сонця, в них вбудовані так звані сонячні батареї. Наприклад, Дюралайт, про які ми розповідали вище, мають саме такий вид харчування. Адже коли прикрашають дерева в місті, то практично неможливо підвести до них дроти від мережі. Прилад здатний працювати до 8 годин, після чого йому потрібно живлення від світла. В установці саме таких гірлянд є ряд переваг, починаючи від легкого монтажу і закінчуючи високим рівнем безпеки.

Світлодіодні гірлянди для вулиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.