На даний момент існує велика кількість найрізноманітніших установок, що дозволяють створювати штучне освітлення приміщення і будинки. Сьогодні ми звернемо вашу увагу на те, як організовується світлодіодне підсвічування для кухні під шафи, адже, як і в будь-якій кімнаті, там має бути достатня кількість світлового потоку.

Так само часто на сьогоднішній день можна зустріти додаткові джерела освітлення, які монтуються як декоративна прикраса.
Світлодіодне підсвічування для кухні під шафи

Навіщо потрібні додаткові світильники на кухні

Здавалося б, дуже рідко зустрічаються кухонні приміщення, які мають великий метраж, завдяки чому для гарного освітлення буде досить встановити звичайну люстру. Але, на ділі зазвичай все складається таким чином, що світла дійсно не вистачає.

Як правило, люстра встановлюється в центрі приміщення, через що господиня, яка відповідає за цю кімнату, в більшості випадків розташовується спиною до джерела світла. Як приклад можна привести звичайну мийку посуду.

Важко уявити людину, у якого мийка з краном була б встановлена ​​в центрі кухні. Як правило, вона завжди розташовується поруч зі стіною, через що хочеш, не хочеш, а посуд мити доводиться спиною до лампи. Таке ж розташування виходить при готуванні і багатьох інших побутових справах, вироблених на території кухонної кімнати.

Завжди слід пам’ятати про те, що необхідно забезпечувати собі комфортні умови праці.

Якщо прислухатися до думки професіоналів, то можна зрозуміти, що на кухні, як і в будь-якому іншому приміщенні, має бути кілька освітлювальних систем, одні з яких є основними, а інші – додатковими, підсвічуванням.
Светильники светодиодные под шкафы

Варіанти кухонного підсвічування під шафи

Багатьом буде цікаво дізнатися, наскільки ж просунулися дизайнери в плані висвітлення кухні. Ми представимо вашій увазі кілька найбільш поширених місць, в які встановлюється додатково підсвічування на кухні.

Підвісні шафи, які є невід’ємною частиною будь-якої кухні, встановлюються таким чином, що відкидається ними тінь затемнює простір стільниці. Однак дизайнери знайшли вихід з ситуації, що склалася.

Дуже часто зустрічаються світлодіодні світильники для кухні під шафи в якості підсвічування. Під час монтажу пристрій додаткового освітлення кріпиться між нижньою частиною шафи і фартухом. Такий варіант дозволяє забезпечити кращий світловий потік, який надходить на поверхню стільниць вашої кухні. Завдяки підсвічуванню, ви завжди добре будете бачити, які предмети розташовуються на стільниці, і забезпечите себе від нанесення випадкових ран, як наприклад поріз гострим кухонним виробом.
освещение кухни светодиодными светильниками

Завдяки такому дизайнерському рішенню можна відзначити не тільки збільшення якості освітлення кухні або її окремих предметів інтер’єру, але її перетворення в кращу сторону, адже після установки підсвічування такого роду кухня починає виглядати куди краще, так би мовити – грає новими фарбами.

Також можливий варіант установки додаткового джерела освітлення над раковиною. Відразу ж слід зазначити той факт, що існує два варіанти підходять для цього світильників: вбудовані та накладні.

Установка такої системи підсвічування допоможе вам зберегти електроенергію. Більшості виникає питання: як же це так? Насправді відповідь до болю простий. Вся справа в тому, що часто зустрічаються ситуації, коли ви приходите на кухню лише для того, щоб помити посуд. Включивши встановлену над раковиною лампу, ви отримаєте достатню кількість світла, якого цілком вистачить для того, щоб бачити, відмилася посуд чи ні. Якщо ж включати систему основного світла всій кухні, то електроенергії витратитися куди більше, та й освітлення в сторону раковини буде гірше, так як ви спиною будете закривати частину світлового потоку, про що вже говорилося вище.

Види меблевих світлодіодних світильників

Насамперед слід зазначити вбудовуються, адже в порівнянні з іншими моделями саме вони є найбільш складними в плані монтажу. Пояснимо на прикладі підвісної кухонної шафи. Такі пристрої освітлення найчастіше встановлюються всередину меблів, щоб висвітлити не тільки стільницю, але і сам шафа. Слід пам’ятати, що якщо ви вирішили встановлювати меблевий світильник, то складіть план дій ще до того, як ви почнете збирати сам кухонний гарнітур. Якщо ж ви спочатку встановили кухню, а лише потім вирішили, що хочете стати власником саме такого додаткового освітлення, то вам доведеться розбирати окремі шафи і встановлювати в них вбудовуються світлодіодні світильники.

Що стосується накладних світлодіодних освітлювальних приладів, то вони кріпляться безпосередньо до стіни або зовнішні меблеві фасади. Монтаж виконується таким чином, щоб джерело світла міг рухатися (повертатися), завдяки чому потік світла можна направляти в потрібному напрямку. Таким чином, якщо пристрій освітлення закріплено на нижню кришку шафи, воно може висвітлювати стільницю вашої кухні, меблі та багато іншого, в залежності від встановленого поворотного пристрою.
Светильники светодиодные под шкафы

Популярність отримали і точкові світильники, які за своєю структурою так само встановлюються безпосередньо в саму одиницю інтер’єру. Точкові світильники, розроблені за допомогою світлодіодних лампочок, найчастіше використовуються в якості декоративного освітлення, так як їх світловий потік не володіє великою потужністю. Однак говорячи про меблевому інтер’єрі, слід зазначити, що якщо в приклад брати кухню, то освітлення від такого підсвічування буде цілком достатньо. Якщо встановити точковий світильник на нижню частину підвісної кухонної шафи, то потужності лампочки цілком вистачить для того, щоб подати необхідний світловий потік на стільницю.

Лінійні світлодіодні світильники серед кімнатного інтер’єру широко використовуються для того, щоб виконувати роль своєрідної підсвічування для картин або дзеркал. Їх зовнішній вигляд нагадує довгастий прямокутник, усередині якого знаходиться світлодіодна лампа, що є генератором світла.

Не варто забувати і про світлодіодним стрічці, яка останнім часом набула широкої популярності серед численних дизайнерів. Пов’язано це з тим, що за допомогою цього штучного джерела освітлення можна підкреслити достоїнства і красу тієї чи іншої одиниці інтер’єру. За допомогою світлодіодної стрічки без проблем можна занурити кімнату в потрібну вам атмосферу, будь вона загадкової, лякаючою, або ін. Для цього у вас є величезний вибір колірних варіантів, які допоможуть досягти саме того, чого ви хочете.
подсветка светодиодной лентой

Монтаж, методи маскування проводів

Деякі види світильників досить схожі за принципом свого монтажу. Так, наприклад, вбудовані і точкові світильники встановлюються таким чином, що патрон світлодіодним лампочки захований всередині, а сама лампочка дає освітлення практично з одного рівня стінки предмета інтер’єру, в який встановлена.

Що стосується проводів підсвічування, які підключають лампи до джерела мережі, то виникає питання, куди ж їх заховати. Ви точно не помилитеся, якщо вирішите пустити їх під стіною, якщо мова йде про кухонних шафах і інших предметах інтер’єру, які розташовуються біля стіни. Якщо ж меблі знаходиться на відстані від стіни, то краще за все користуватися джерелами освітлення, не безпосередньо працюють від мережі.

Порада наостанок

Перш, ніж зробити вибір в сторону однієї з моделі світильників, вам слід точно визначитися з тим, як повинен виглядати той чи інший предмет інтер’єру або повний комплекс освітлення кімнати. Це правило є головним, адже далеко не факт, що ви зможете підібрати додаткові світильники вже після того, як зробите розстановку меблів і виконайте ремонт.

Світлодіодне підсвічування для кухні під шафи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.