Вечірній моціон краще здійснювати перед дзеркалом, освітленим з усіх боків. Це допомагає якісно зняти макіяж, рівномірно нанести на обличчя засоби по догляду за шкірою. Кілька джерел світла здатні створити ефектне і ідеальне освітлення, особливо світильники для дзеркал у ванну кімнату.

Грамотно підібране освітлення ванної кімнати вдало підкреслює інтер’єр і освіжає зовнішній вигляд всього приміщення. Яскравість неспотвореного, м’якого світла відмінно може розбудити вранці, підняти настрій. Відмінне освітлення допомагає уважно себе розглянути, здійснити всі гігієнічні процедури.

Світильники для дзеркал у ванну кімнату

 

Застосовуючи прийом зонування, приміщення розбивається на ділянки по функціональності, що освітлюють дзеркало, душову та площа поруч з умивальником.

Дзеркало залишається однією з важливих зон, до освітлення якої слід підходити ретельно, з виключенням можливих тіней, спотворень відображення або відблисків. При підборі освітлення варто приділити увагу дизайну самого дзеркала, що додає кімнаті елегантності, стилю і витонченості. Індивідуально підібране освітлення функціональної зони, в якій знаходиться дзеркало, допомагає створити унікальний настрій і атмосферу у всьому приміщенні ванної кімнати.

Светильники для зеркал в ванную комнату

Правила освітлення дзеркал

Щоб правильно вибрати світильники для освітлення дзеркал, важливо використовувати такі поради:

  • застосування непрямого освітлення. Найчастіше для якісного ефекту підсвічування дзеркала здійснюють з боків або зверху. Для таких цілей прекрасно підходять вбудовані світильники у ванній над дзеркалом з підвищеним ступенем захисту від вологи, люмінесцентні або галогенні лампи;
  • відмова від кольорового світла. Йому притаманне спотворення природних відтінків, що створює помилкове враження про нанесений макіяж;
  • не варто застосовувати занадто яскраві, сліпучі лампи, які дають різке світло, що б’є в очі;
  • уникати краще і темних, надто приглушених світильників, що дають багато тіней і напівтемряви;
  • світло підбирається за ступенем розсіяності, приємності, м’якості, ідеально для цього підійде білий або матовий плафон.

Стилістика в оформленні самих дзеркал грає не останню роль в обробці приміщення ванної кімнати. Невелику площу дзеркального покриття вигідно отсвітлити парою симетрично розташованих ламп, що дозволяє уникнути переходів світлотіні. Дзеркала середніх розмірів освітлюються по всьому периметру, охоплюючи всю поверхню, з ретельним усуненням ознак отдзеркалювання і відблисків.

светильники для подсветки

Широкі, масивні дзеркала розміщуються горизонтально, не нижче ніж в двох метрах від підлоги, освітлюючи його зверху. В ідеальному варіанті довга і вузька галогенні лампи поміщаються над верхнім краєм дзеркала, або використовується вбудоване підсвічування дзеркала, внутрішнє або зовнішнє. Ці непомітні, функціональні світильники, не кидаються в очі. Вони справно виконують свої функції і останнім часом користуються підвищеним інтересом, як у споживачів, так і представників будівельних компаній, дизайнерських фірм і організацій.

Світильники для підсвічування дзеркал

З усього розмаїття освітлювальних приладів на сучасному ринку, можна виділити групи, найбільш популярні:

  • Стельові. Класичний варіант, доречний для ванної та досить цікавий, такі світильники не тільки функціонально висвітлюють зону дзеркала, а й в цілому прикрашають приміщення;
  • Настінні. Витончені, витримані в одному стилі з стельовими світильниками моделі, часто підбираються під уже існуюче освітлення, прекрасно вписуючись в інтер’єр;
  • Точкові. Найсучасніше рішення, при всій своїй мініатюрності дають яскраве, насичене світло, реалізуючи найдивовижніші і сміливі ідеї та інтер’єрні рішення;
  • Дзеркало для ванної зі світильниками вбудованими. Унікальне, по суті, освітлення, спеціалізоване, практичне рішення для шанувальників стилю і дизайнерського оформлення.

Светильники для зеркал в ванную комнату

Вбудоване підсвічування

Вбудоване підсвічування дає можливість ефективно позбутися від тіней і відблисків на поверхні дзеркала, не сліпить і не світить прямо в очі. При цьому як внутрішній вигляд, так і зовнішній, цього функціоналу, не впливає на нормальність і реальність сприйняття відображення в будь-який час доби. Зручний вид освітлення не спотворює контури і колір з відтінками, дозволяє не тільки якісно і ефективно нанести макіяж, але і зняти його.

Про підсвічування на кухні читайте в цій статті.

При такому освітленні можна робити всілякі необхідні гігієнічні процедури і заходи. Відносно функціональності вбудоване підсвічування досить яскраве, але при цьому має м’яко розсіяне світло. Така природність освітлення дозволяє розглядати всі деталі в дзеркалі, не викликає неприємні асоціації з лампою, яка застосовується в хірургії. Це освітлення несе в собі і естетичну складову оформлення, так як чітко виділяє певний простір перед дзеркалом.

светильники для подсветки зеркал

Надаючи додаткове джерело освітлення, абсолютно автономне, створюється прекрасна гра світла, напівтонів, візуально збільшується обсяг кімнати, розширюється простір між стінами. Престижні і детально прораховані проекти вбудованих світильників для підсвічування дзеркал краще підбирати в залежності від поєднання практичності й естетичності приміщення. При експериментах з освітленням краще враховувати обидва ці чинники, підходити до питання індивідуально з урахуванням безпеки та загальних стандартів.

Особливу увагу слід звернути на віддалення освітлювальних приладів від кранів, душа, запобігти потраплянню вологи на поверхні лампСвітильники для дзеркал у ванну кімнату.

Відстежити інженерні рішення з питання прихованої проводки і застосовуваним ізоляційних матеріалів, звернути увагу на стійкість виробів до можливого дії води. Всім цим вимогам відповідають вбудовані підсвічування для дзеркал, забезпечуючи належний рівень особистої та загальної безпеки приміщення.

Прагнучи облагородити ванну, забезпечуючи її новинками і унікальними розробками дизайнерів або практичними і простими виробами, виправдовуються будь-які особисті переваги. Вибираючи за власним бажанням і смаку освітлювальні прилади для дзеркал у ванну кімнату, краще покладатися на поради фахівців, що мають безцінний досвід в цій сфері. Застосовуючи свій творчий потенціал, з мінімальними витратами можна забезпечити максимум комфорту і зручності щоденного користування таким функціональним приміщенням.

Світильники для дзеркал у ванну кімнату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.