Ніхто не сперечатиметься з тим, що останнім часом дизайнери вміють дуже грамотно надати естетичний і красивий вид вашій квартирі за допомогою світлодіодних світильників, яких існує величезна безліч. Одним з різновидів цього типу освітлення є лінійні світлодіодні світильники.

Особливості

Лінійні світлодіодні світильники на сьогоднішній день використовуються у великій кількості різноманітних напрямків декору та освітлення. Великий плюс і одна з причин популярності подібного пристрою штучного освітлення полягає в тому, що довжина такої лампочки може досягати близько двох метрів, ви тільки уявіть собі.

Лінійні світлодіодні світильники стельові

Багато хто може сказати, що такий варіант для освітлення квартири навряд чи підійде, так як через свої розміри лампа буде витрачати велику кількість електроенергії і тим самим непогано бити по гаманцю. Однак насправді все не так, адже лінійні світлодіодні світильники, так само як і всі інші джерела штучного освітлення, створювані при використанні діода, не витрачають велику кількість енергії, і саме це стало однією з головних причин їх популярності останнім часом.

Що стосується декоративної сторони питання, то не можна не відзначити того, що світлодіодні лінійні лампи випускаються у великій кількості найрізноманітніших кольорів і їх відтінків, завдяки чому ви зможете підібрати під себе потрібний вам колір, який найбільше припаде до душі.

Линейные светодиодные светильники

 

Варто відзначити, то все лінійні світлодіодні світильники можна розділити на два види:

  • сенсорні,
  • модульні.

Сенсорні світлодіодні лінійні світильники користуються більшою популярністю, в порівнянні з іншим типом. Вони встановлюються на подобі звичайних вимикачів, саме тому їх слід вішати на рівень зросту, щоб було зручно добиратися до нього. Однак на відміну від звичайного вимикача, вам не доведеться натискати кнопку, досить доторкнутися і система штучного освітлення включиться.

освещение линейными светильниками

Плюси

Відразу ж хотілося б відзначити той факт, що плюсів у світлодіодних джерелах штучного освітлення набагато більше, ніж мінусів. Почнемо з позитивних аспектів використання світлодіодних установок освітлення.

Світлодіодні світильники мають великий термін експлуатації, що є їх головною перевагою. Тривалість служби гарантована в зв’язку з їх конструкцією. Вся справа в тому, що на відміну від люмінесцентних та інших систем штучного освітлення, установки, розроблені за допомогою світлодіода, не мають в своїй конструкції компонентів, які б сильно нагрівалися і були нестійкі до вологи.

Світлодіодні лінійні світильники можуть без проблем працювати навіть в сирих приміщеннях і прослужити вірою і правдою близько десяти років.

Експерти відзначають кращу якість світлового потоку, який куди могутніше, ніж у інших освітлювальних пристроїв. Це можливо завдяки поєднанню діодів і оптичних лінз.

Линейные светодиодные светильники

Навіть якщо ви забули закрити вікно в зимову пору, то можете не боятися, що через низьку температури відбудеться руйнування освітлювального приладу або частини його корпусу. Це ні в якому разі не трапиться завдяки тому, що навіть зовнішня частина корпусу світильника виготовляється з матеріалу, який здатний нагріватися і самостійно очищатися від криги і навіть снігу.

Грамотне розташування пристроїв штучного освітлення, в складі якого використовуються діодні лампочки, допоможуть вам забезпечити повне освітлення кімнати, завдяки чому на її території не залишиться жодного неосвітленому шматочка.

У порівнянні з усіма іншими видами ламп саме діодні витрачають найменшу кількість енергії, завдяки чому ви зможете економити досить значну суму ваших фінансових заощаджень, адже всі прекрасно знають, що на сьогоднішній день велика витрата електроенергії сильно б’є по кишені.

Найбезпечніше під час експлуатації. Від діодних світильників не виходить ні краплі шкідливого випромінювання, яке могло б вплинути на здоров’я проживаючих у квартирі. Корпус виконаний таким чином, що, навіть не дивлячись на відмінний рівень освітлення та світлового потоку, простір навколо лампи не нагрівається, завдяки чому їх без проблем можна встановлювати на предмети інтер’єру і не боятися, що їх поверхня почне руйнуватися.

Мінуси

Що стосується мінусів, то він лише один. Світлодіодні джерела штучного освітлення стоять куди дорожче, ніж всі інші освітлювальні системи.

Однак слід міркувати розсудливо. Як вже було зазначено вище, такі освітлювальні системи економлять значну суму грошей, яка витрачається при використанні інших видів освітлювальних установок. Більш того, на відміну від інших установок – світлодіодні лампи не мають жодного негативного впливу на стан здоров’я людини, завдяки чому ви зможете бути спокійні за здоров’я членів вашої сім’ї.

освещение линейными светильниками

Види по кріпленню

Лінійні світильники можуть бути:

  • вбудованими,
  • підвісними,
  • накладними.

Назва вбудованих світильників говорить сама за себе. Освітлювальні лампи такого типу можна встановити абсолютно в будь-якій частині вашої квартири, будь це кухня, зал, спальня, або взагалі якась одиниця інтер’єру. Вбудовувані світильники найчастіше мають круглу або квадратну форму і є відмінною дизайнерської ноткою в плануванні інтер’єру і обстановки квартири.

Підвісні світильники дуже рідко використовуються в якості додаткових систем штучного освітлення. Зазвичай вони є основним джерелом світла в кімнаті квартири. Їх зручність в тому, що без проблем можна відрегулювати висоту установки, завдяки чому можна абсолютно ні звертати увагу на те, висока стеля у вашій квартирі чи ні. Що стосується форми, то найчастіше ці світильники виконують в плоскому варіанті, однак при бажанні можна знайти їх, виконаних в абсолютно різній формі.

подвесные линейные светильники

Що стосується накладних варіантів світлодіодних лінійних світильників, то вони виконуються таким чином, що не кріпляться безпосередньо до поверхні самої стелі. Такий варіант кріплення зустрічається серед всіх знайомих люстр, яка просто висить зі стелі. За своїм зовнішнім виглядом вони можуть мати абсолютно різну форму.

подсветка линейными светильниками

Види за формою

Світлодіодні пристрої штучного освітлення отримали широку популярність не тільки завдяки своїм основним факторам, які викладені в самому початку статті, а й завдяки великій кількості різноманітних форм.

Так лінійні світлодіодні світильники можуть бути:

  • Круглі,
  • Квадратні,
  • Трикутні.
  • Плоскі і т.д.

Як відомо – люди дуже добре ведуться на обгортку, саме тому велика різноманітність зовнішніх видів світильників дуже часто і підштовхує їх на те, щоб придбати такий пристрій освітлення, адже багатьом хочеться, щоб світло в їх квартирі виходило не з звичайного світильника, а з чого- то загадкового, виконаного в незрозумілій формі.

LED светильники на троссах

Лінійні світлодіодні світильники в інтер’єрі

Лінійні світлодіодні світильники дуже добре підходять в якості основного джерела світла в кімнаті. Слід лише вибрати правильне місце розташування і можете бути впевнені, що повністю все приміщення отримає хороше освітлення. Більш того, за допомогою такого джерела освітлення можна виконати і підкреслити дизайн вашої кімнати, адже на даний момент можна придбати світлодіодні світильники найрізноманітніших кольорів і колірних палітр.

Таким чином, ви можете виконати дизайн кімнати в романтичному стилі, підкресливши це одиницями інтер’єру і будь-яким теплим відтінком кольору. Якщо ж вам до душі морок, то світлодіодні лампи допоможуть вам і тут, адже можна використовувати холодні кольори й інтер’єр темного кольору.

Крім цього дані світильники можна встановлювати як на підвісні стелі, так і на звичайні. Можлива також установка таких світильників і на натяжні стелі, але це може привести до нагрівання, чого вони не люблять. Але зараз з огляду на те, що такі стелі стали дуже популярні і затребувані, виробники вирішили проблему, і зробили так, що лінійні світлодіодні світильники більше не гріються, і дозволили даному виду світильників добре вписуватися в інтер’єр квартири і натяжної стелі.

освещение офисного помещения

Завжди слід пам’ятати, що, перш за все, слід визначити, які світильники вам потрібні. Вид кріплення, колірна палітра випромінюваного світлового потоку, модель, зовнішній вигляд і інші чинники – з усім цим слід визначитися заздалегідь.

Якщо ви хочете забезпечити повноцінне освітлення кімнати, то можете бути впевнені, що краще лінійних світлодіодних світильників ви нічого не знайдете!

Лінійні світлодіодні світильники стельові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.