Як ви використовуєте простір за диваном? Більшість відповість, що ніяк. В цьому випадку диван стоїть впритул до стіни. Даремно! За словами дизайнерів, новою модною тенденцією стало встановлювати вузький консольний столик за диваном. Розглянемо, як може виглядати такий варіант розміщення меблів у вітальні.

Навіщо взагалі може знадобитися столик за спинкою дивана? Адже крім естетичної функції важлива і функціональність! Це дасть вам додаткове місце для зберігання, наприклад, пультів від телевізора та іншої техніки, установки настільної лампи, книг, журналів, які ви любите почитати в вітальні. Крім того, консольний столик зможе служити роздільником простору в разі вітальні-їдальні або вітальні-кухні.

Консольний столик за диваном

Як бачимо на фото вище, навіть за диваном, що стоїть майже впритул біля стіни, знайдеться місце для вузького столика, який стане зручною і місткою полицею для самих різних дрібниць.

стол-диван для гостиной

Такі дивани, як на фото, в готовому комплекті зі столом з книжковими полицями ззаду знайти, звичайно, складно. Найчастіше їх роблять на замовлення. Це спеціальний варіант, в якому диван буде займати центральне місце в кімнаті, а не виявиться впритул до стіни.

белая гостиная

Взагалі, консольні столики мають наступні відмінності:

  • Висота як у комода, тобто від 80 до 110 сантиметрів.
  • Ширина вузька, як у полки – від 30 і не більше 40 сантиметрів.
  • Витончений, дуже привабливий зовнішній вигляд, функції одночасно столика і відкритої полки для зберігання.

барная сойка у спинки дивана

низкий столик у дивана

Однак далеко не завжди столики за спинкою дивана виявляються стандартними по висоті. Порівняйте два запропонованих нами вище варіанти – низький розлогий диван і такий же стіл, просто підставка для вазона з квітами і книг. І диван з високою спинкою, за якою розташувалася повноцінна барна стійка – все той же консольний столик, але піднятий на потрібну висоту. І доповнений барними стільцями, звичайно.

дерево в интерьере

стол между стеной и диваном

картины в дизайне гостиной

Класичне наповнення консольного столу за диваном – дві однакові настільні лампи по краях. Причому, як бачимо, такий варіант актуальний як в разі розташування дивана по центру кімнати, так і для столика, який буквально затиснутий між ним і стіною.

консольный столик в гостиной

столик из массива в интерьере

В цілому такий стіл за диваном з полками може служити містким місцем зберігання, аж ніяк не тільки полицею. Під ним можна поставити кошики з самим різним вмістом, заховати те, що буде заважати приймати гостей, але при цьому має бути під рукою у власників.

столик в стиле кантри в гостиной

Зробити такий стіл для розташування за диваном своїми руками не складніше, ніж підставку під телевізор або садову лаву.

барная стойка в гостиной

Консольний столик за диваном

Мінус у розташування консольного столу за диваном очевидний – якщо поставити на нього щось рідке у відкритій ємності, наприклад, вазу з квітами, великий ризик пролити все це на м’які меблі. Ризик зростає, якщо стіл використовується в якості барної стійки, за диваном їдять і п’ють. Але в цілому, це дійсно модна тенденція, яка заслуговує уваги в якості розміщення меблів у вітальні.

Консольний столик за диваном: фотоприклади використання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.