Інтер’єр квартири у лондонському стилі, як і раніше, привертає багато уваги. Це яскравий тематичний мотив для оформлення квартири або окремої кімнати, і не дивно, адже Лондон з його багатою історією насичений знаковими та відомими символами, відомими у всьому світі. Пропонуємо сьогодні розібратися, яка вона кімната в стилі Лондон

Лондонський стиль не схожий на жодний інший

Легко зрозуміти людину, яка хоч раз побував у столиці Великобританії, у прагненні перетворити своє житло і привнести в нього частинку незабутнього враження, яке викликали приголомшливі види Лондона.

Вабить людей у ​​стилі Лондон яскрава, кричуща індивідуальність, ціла низка символів, нерозривно пов’язаних саме зі столицею Англії. Це і знаменита вежа Біг-Бен та телефонні будки, двоповерхові автобуси, унікальні у своєму роді меблі, які асоціюються лише з традиціями туманного Альбіону, і, природно, прапор Великобританії — Юніон Джек.

лондонський стиль в інтер'єрі

Самі по собі кольори прапора та будь-який із популярних туристичних символів Лондона здатні перетворити будь-яке приміщення. Однак для повної відповідності все ж таки слід дотримуватися загальних правил властивих стилю Лондон. Дизайнеру надається практично необмежена свобода дій у виборі декорацій та предметів інтер’єру. Як у культурі міста, так і в стилі проявляється вельми незвичайна особливість – одночасно з пихатим консерватизмом Лондон є і світовим центром авангарду, новинок моди та дизайну.

Оздоблення підлоги, стелі та стін

Важливо розуміти, що перетворити кімнату або всю квартиру можна лише декількома елементами декору або меблюванням. Основою для внутрішнього оздоблення може бути стиль хай-тек, мінімалізм, лофт або будь-який інший, що не має особливої ​​національної або тематичної прихильності.

А ось вибір кольорової гами вже може повністю розкривати саме стиль Лондон. У ньому фактично немає вимог або особливих переваг до вибору матеріалів, що використовуються в інтер’єрі, зате в центрі уваги буде всього три кольори.

Колір стилю лондон:

  • червоний,
  • синій,
  • білий.

Найкращим фоном для оформлення кімнати будуть фотошпалери з тематикою, властивою лише Лондону, стилізовані зображення відомих місць столиці: Біг-Бен, Парламент, вид на Темзу та Тауер. Це може бути фотографія або контурний малюнок, особливої ​​різниці немає, головне щоб на цьому фоні була гармонійно зібрана цілісна картинка лондонського інтер’єру.

інтер'єр в стилі Лондон

Безапеляційно визначає стиль Лондона в інтер’єрі кімнати наявність «Юніон Джека» на стінах чи меблях. Прапор Великобританії сам собою примітний, впізнаваний і легко позиціонується.

кімната в стилі Лондон

Використовуючи «Юніон Джек» як основу мотиву, квітами для іншого оздоблення краще вибрати синій та білий.

Якщо в меблюванні будуть присутні елементи, що асоціюються з двоповерховими автобусами та телефонними будками Лондона, то і основним кольором для стін може стати червоний, а також коричневий та білий.

Освітлення

Можуть використовуватися будь-які освітлювальні прилади і лампи. Однак якщо розглядати освітлення, як частину декору, то краще віддати масивним люстрам з лампами-свічками для класичної обстановки кімнати в стилі Лондон. Для авангардного стилю підійду сучасні точкові світильники, вбудовані в стелю або безпосередньо в меблі.

Атмосферно виглядатимуть найпростіші купольні світильники з металевою тарілкою відбивача та відкритою лампою, які були повсюдно поширені на початку та середині минулого століття у Лондоні та в Англії, загалом.

Меблі, техніка, декор

Візитною карткою Лондона є двоповерхові автобуси, червоні телефонні будки, тому якщо є можливість знайти будку або меблі, стилізовані під ці елементи – вони стануть основою композиції в будь-якій кімнаті.

Для дитячої кімнати в стилі Лондон буде дуже доречним двоповерхове ліжко у вигляді автобуса, а речі та іграшки можна складати в масивну дерев’яну скриню. Килими із зображенням «Юніон Джек» чи лондонськими мотивами доповнять інтер’єр.

дитяча кімната в стилі Лондон

В одному з куточків вітальні або посеред стіни добре виглядає чайний столик з легко пізнаваними британськими віндзорськими стільцями.

Класикою можна вважати м’які крісла, для прикладу найпростіше звернути увагу на меблі, які багато хто бачив у сучасному серіалі про Шерлока Холмса. Як драпірування можна використовувати однотонну або картату тканину, і пледи з характерними англійськими мотивами.

Замість фотошпалер, на яких зображено Біг-Бен, найкращим рішенням можуть стати стилізований під нього баштовий підлоговий годинник. Такі досить легко знайти в будь-якому великому меблевому магазині, який має тематичні відділи за різними стилями.

Текстиль та декор

Декораторам і дизайнерам досить просто виділити елементи, які формуватимуть інтер’єр у стилі Лондон у тій чи іншій ситуації. Для цього є широкий набір компонентів: подушки, пледи, килими, годинники, картини з характерними зображеннями. Звичайно не варто забувати ще про один яскравий компонент, будь-які згадки знаменитих вартових царського двору будуть доречні. Фігурки та іграшки у вигляді королівських гвардійців будуть доречними.

кімната в стилі Лондон

Штори в стилі Лондон найчастіше використовуються з однотонної щільної тканини. Збирають їх хвилями і підв’язують характерними шнурками з пензликами та бахромою. Як варіант, легші штори підв’язуються знизу вгору двома шнурками, піднімаючи їх до багету, не розводячи в сторони.

Найзначнішим написом на стінах або інших поверхнях кімнати може бути «Keep calm and carry on», який означає «Будь спокійним і продовжуй діяти». Це найвідоміша фраза, пов’язана з Лондоном. Саме її використовували під час Другої Світової війни для піднесення духу мешканців столиці та країни.

Ще одним значущим словом може виявитися Underground, пов’язане з метрополітеном Лондона, до того ж найстарішим у світі. Однак мотиви в декорі та інтер’єрі, пов’язані з метрополітеном, вже давно виділилися окремо від стилю Лондон і формують цілий напрямок, так і звані – Underground.

Кімната в стилі Лондон: частинка туманного Альбіону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.